Welkom
Beste ouders, leden en sympathisanten,
We hebben er weer een goede maand op zitten. De kapoenen gingen voor het eerst op weekend, de jongverkenners bouwden indrukwekkende zeepkisten, de verkenners hebben. hun kas kunnen spijzen met een erg succesvolle wafelvekoop en het oudercomité heeft weer een fantastische mosselavond gezorgd. De leiders vonden de mosselen zelfs zo lekker dat zij nog 15 kilo aan overschot opgegeten hebben op kot.
Wie op mosselavond goed opgelet heeft, zal een aantal spannende plannen gehoord hebben. De jongverkenners gaan in de kerstvakantie naar Gent, de verkenners naar Berlijn en de JIN? Dat weet alleen de jinleiding… Er is ook een internationaal kamp in de maak voor de verkenners en JIN; zij gaan in augustus waarschijnlijk naar een nationale jamboree in Duitsland of op tocht in de Zwitserse Alpen. Misschien hebt u ook op mosselavond een van de wijnen van onze wijnverkoop kunnen proeven, de wijnlijst en bestelformulieren daarvoor komen spoedig in uw mailbox!
Volgende maand zullen we niet stilzitten. De Sint komt op bezoek bij de kapoenen en welpen, in Hollandsveld wordt er soep gemaakt en de oudere takken zullen enkele avondactiviteiten organiseren. Zij maken zich natuurlijk op voor de examens, succes daarmee!
Scouting moet voor iedereen toegankelijk blijven, aarzal dus niet om contact op te nemen met de hopman of groepsleiding bij financiële zorgen. Wij doen altijd ons uiterste best om alles zo betaalbaar mogelijk te maken. Vergeet ook niet uw zoon tijdig aan te melden voor een kamp– de leiding steekt veel werk in de voorbereiding, het is daarbij belangrijk om te weten hoeveel jongens er komen.
Voor vragen of opmerkingen kan u steeds bij mij terecht.
Een stevige linker,
Thijs Dejagere
Begeesterde Olifant
0468 46 17 00
Met heel veel droefheid melden wij jullie het overlijden van de heer Willy GREVEN, mede stichter van onze scoutsgroep en de VZW Steuncomité Scouts Sint-Martinus den twaalfde.
Willy zal als bezieler van onze groep en als boegbeeld van VZW en Oudercomité steeds in gedachten bij ons blijven.
De wijze waarop de scouts hem nauw aan het hart lagen en de passie waarmee hij zich steeds voor ons ingezet heeft is onevenaarbaar en wij zullen hem hiervoor altijd dankbaar zijn.
Aan de familie en nabestaanden betuigen wij ons oprechte medeleven.
Scouts Sint-Martinus den XIIde
In 2020 hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van Louis Kreemers.
Van Welp tot Verkenner was hij een fantastisch lid en vriend van onze scouts.
2020 geen topjaar, maar we weten dat het jaar beter was geweest met jou erin.
Den Twaalfde zal je nooit vergeten,
Semel Semper.
Louis. Rust zacht.
Events
Er zijn nu geen events gevonden!